Jak przygotować się do zabiegów manualnych oraz rehabilitacyjnych

Szanowni Państwo, jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że nasze zabiegi manualne oraz rehabilitacja kręgosłupa cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach Pacjenci potrzebują rzetelnych, doświadczonych profesjonalistów, którzy kompleksowo zajmą się stanem zdrowia osoby poszkodowanej bądź chorej.

Nie da się ukryć, że nasz gabinet znacznie wyróżnia się wśród licznej konkurencji. Zajmujemy się tylko i wyłącznie szeroko pojętą terapią manualną oraz rehabilitacją kręgosłupa. Nasza placówka znajduje się w samym sercu jednego z piękniejszych miast Polski – w Krakowie. Jako, że leży ona w dogodnym miejscu – niemal przy samym węźle komunikacyjnym, każdy z państwa bez trudu nas znajdzie, niezależnie od miejsca zamieszkania. Dodatkowo pragniemy pokreślić, że mamy podpisaną umowę z NFZ, a co za tym idzie zasadniczą część kosztów leczenia pokrywa Państwa ubezpieczenie.

W odpowiedzi na Państwa pytanie: „jak należy przygotować się przed zabiegiem manualnym bądź rehabilitacyjnym, a także, co należy ze sobą zabrać” odpowiadamy: nasza placówka jest w pełni nowoczesna, przygotowana na każdy rodzaj Pacjentów, niezależnie od ich wieku. Na pewno winni są Państwo zabrać odpowiednie obuwie zmienne. Zaleca się pozostawienie odzieży wierzchniej w szatni. Jako, że nasi specjaliści posiadają własny sprzęt, nie wolno używać niezaleconych kremów, maści i leków przed zabiegiem, w obrębie miejsca terapii bądź rehabilitacji. Dodatkowo nie powinniście Państwo zażywać tabletek przeciwbólowych nawet do doby przed zabiegiem. Osoby z rozrusznikiem serca winny o tym fakcie poinformować lekarza, już przy wstępnych badaniach. Nie zaleca się przychodzenie na zabiegi w biżuterii, zegarkach oraz z telefonem komórkowym. Wszystkie te rzeczy należy pozostawić w szatni. W niektórych przypadkach fizjoterapeuta, rehabilitant bądź terapeuta mogą poprosić Państwa o przyniesienie dogodnego stroju dresowego oraz jasnych, bawełnianych skarpetek. Przed i po każdym zabiegu organizm nie powinien być narażony na znaczny wysiłek. Prosimy przychodzić na zabieg w godzinach podanych wcześniej przez nasz personel. W razie nie przyjścia na zabieg, nie ulega on przesunięciu. Inaczej wygląda sytuacja, gdy Pacjent zadzwoni i sam przełoży wizytę na inny dzień. Na sale zabiegowa nie zostaną wpuszczone osoby w stanie nietrzeźwym, pod wpływem różnego rodzaju środków odurzających, w tym leków oraz osoby nieprzestrzegające zasad podstawowej higieny.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.rehabilitacja-rst.pl

Post Author: Paweł Gawliński